O nas

Jesteśmy młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą specjalizującą się w kompleksowej aranżacji i wyposażeniu kuchni od projektu do montażu. Oprócz kuchni robimy garderoby, szafy wnękowe, szafki łazienkowe.

Pomagamy umeblować cały dom. W swojej ofercie mamy zarówno kuchnie klasyczne jak i nowoczesne. Nasze kuchnie są wysokiej jakości, stosujemy najlepsze materiały. Pomagamy stworzyć ciekawy i funkcjonalny projekt kuchni, w którym dbamy o każdy szczegół.

Dzięki dostępowi do wszelkich materiałów możemy wybrać sobie dowolną kuchnię. W swojej ofercie mamy między innymi fronty drewniane, lakierowane (połysk, półmat, mat) akrylowe, szklane, mdf, laminowane. Ideą naszej firmy jest kompleksowe podejście do klienta, zaproponowanie mu pełnego rozwiązania. Każdy projekt jest niepowtarzalny, oparty na indywidualnych potrzebach i oczekiwaniach klienta.

Dzięki fachowemu doradztwu i profesjonalnemu projektowi, prezentowanemu techniką komputerową, jako obraz trójwymiarowy, klient ma prawie natychmiastową wizualizację wymarzonej kuchni. Oferowane przez nas meble to przyjemne i ładne miejsce nie tylko do pracy ale i do wspólnego spędzania czasu w gronie rodziny, rozmów, spotkań z przyjaciółmi. Nasze kuchnie stają się wizytówką domu. Wnętrze, według naszej filozofii, rozpoczyna się od kuchni, dlatego warto poświęcić trochę czasu aby odpowiednio dostosować ją do naszych potrzeb.

Ostatnie realizacje